Profesjonalny serwis pojazdów

Nasze usługi serwisowe

 

INSTALACJE GAZOWE

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanych firm związanych z instalacjami gazowymi. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w przystosowaniu samochodów napędzanych silnikami benzynowymi do zasilania paliwem alternatywnym - auto-gazem. Starannie dobieramy instalacje autogaz do każdego auta. Świadczymy usługi serwisowe - gwarancyjne i pogwarancyjne, dostrajanie instalacji. Naprawiamy i usuwamy wszelkie powstałe usterki. Jesteśmy certyfikowanym warsztatem "Gas Specialist".

 

 

SERWIS MECHANICZNY

Wykonujemy różnego rodzaju naprawy mechaniczne samochodów osobowych. Kompleksowo naprawimy wszelkie podzespoły mechaniczne w Twoim samochodzie. Wykonujemy nie tylko systematyczne naprawy i remonty jak wymiana olejów, filtrów itp. W naszej ofercie znajduję się również diagnostyka, dzięki której dowiesz się wszystkiego o stanie Twojego samochodu. Zaplanujemy razem z Tobą każdą pracę i zrealizujemy ją w mgnieniu oka.

 

 

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

W większości samochodów za prawidłową ich prace odpowidzialny jest komputer. Dzięki zastosowaniu najwydajniejszego sprzętu i oprogramowania szybko zlokalizujemy i usuniemy usterkę. Jeżeli zapaliła Ci się w samochodzie kontrolka "Check Engine" nie czekaj, skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie w celu zdiagnozowania usterki i jej usunięcia.

 

 

HAMOWNIE PODWOZIOWE - DYNO PROJECT

Hamownie podwoziowe to specjalistyczne maszyny pomiarowe, dzięki którym dokonujemy precyzyjnych pomiarów mocy i momentu obrotowego Twojego samochodu. Dzięki tym profesjonalnym urządzeniom dostroimy i zmodyfikujemy parametry samochodu do Twoich oczekiwań i potrzeb. Każda sekunda pomiaru to kilka tysięcy informacji, które otrzymujemy od razu. Służymy Ci naszą wiedzą i doświadczeniem.

 

 

NAPRAWA ZAWIESZENIA

Poprawne działanie każdego elementu zawieszenia zapewnia wysoki komfort jazdy i bezpieczeństwo, a także ogranicza zużycie elementów samochodu, zwiększając jego trwałości. Usterki związane z zawieszeniem mogą powodować drgania i wstrząsy w trakcie jazdy. Po identyfikacji i diagnozie usterek stosujemy kompleksowy przegląd na podnośniku i szarpaku. 

 

 

SERWIS KLIMATYZACJI

Serwis klimatyzacji należy wykonywać okresowo i regularnie. Zakres prac przy układzie klimatyzacyjnym w dużej mierze zależy od jego stanu i sprawności. Jeśli stan klimatyzacji jest dobry wystarczy sama wymiana filtra kabinowego i czyszczenie układu. W przypadku innych usterek i awarii wymagana jest dłuższa praca.

 

 

NAPRAWY SILNIKA

Praca przy silnika to bardzo skomplikowana sprawa. Przy rozbieraniu silnika na części konieczna jest wymiana wszelkich elementów szczelnych i akcesoriów zabezpieczających. 

 

 

SERWIS SKRZYNI BIEGÓW

Gdy Twoja skrzynia biegów sprawia problemy może być konieczna wizyta w warsztacie. Wykonujemy wstępną diagnozę i  przechodzimy do czynności serwisowych. Po rozbiórce skrzyni na części jesteśmy w stanie dokładnie ustalić zakres prac i czynności w celu regenracji lub naprawy skrzyni biegów.

Lokalizacja.

ul. Gagarina 28D,

44-268 Jastrzębie-Zdrój

Godziny otwarcia.

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 17:00

Sobota i niedziela nieczynne

Kontakt.

Tel. stacjonarny (0048) 32 474 04 58

Tel. komórkowy (+48) 533 322 996